Portal Medycyna Grabieniec, Łódź, Grabieniec 13
Twoja wyszukiwarka

Jesteś 9242256
odwiedzającym

wtorek 16 września 2014

APTEKA > Informacje ogólne

Olimp Therm Line II - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy l karnityna wywoluje skutki uboczne? 17.04.2007 r.
L-karnityna nie wykazuje działań niepożądanych zarówno u osób zdrowych, jak i chorych.

W listopadzie 2006 przez 1 miesiąc stosowałam THERMO SPEED EXTREME i L-KARNITYNA PLUS z wynikiem -5 kg/m-c ale nie ćwiczyłam (i to był błąd, teraz wiem). Od tej pory jem połowę i uważam co jem, bez żadnych wspomagaczy, przez 4 m-ce schudłam kolejne 4 kg. W sumie 9kg, moim marzeniem jest zrzucić jeszcze 3-5 kg. Proszę o radę bo niewiem jaki produkt kupić i czy kupować też L-Karnitynę, planowałam pójść na aerobic ale niewiem czy się zmobilizuję? 10.04.2007 r.
     
     Gratuluję tak pięknego wyniku dotychczasowego odchudzania.
     L-karnitynę warto brać przed planowanym wysiłkiem fizycznym tj. treningiem np.aerobikiem.Wysiłek fizyczny nasila działanie l-karnityny tj. spalanie tłuszczu w komorkacvh. bez wysiłku nie jest celowe zażywanie l-larnityny, bo ona nie podziała.
     Jeśli nie jesteś pewna czy będziesz ćwiczyć, proponuję zażywanie Olimp Therm Line II, który jest preparatem termogenicznym, nasilajacym spalanie tłuszczu w komórkach naszego ciała. Warto przy tym stosowac dietę z ograniczeniem kalorii, przede qwszystkim wykluczyć słodycze i tłuszcze. A posiłki spożywać regularnie 4-5 razy dziennie, tylmo mniejsze objętościowo.
     
     Czy Olimp Therm line II na pewno działa? mam 20 lat i codziennie ćwiczę, w ciągu miesiąca schudłam 5 kg ale chcę czegoś więcej do lata chce założyć wymarzony strój kąpielowy, czy te kapsułki mi pomogą? 09.04.2007 r.
     Gratuluję. Schudnięcie 5 kg w ciągu miesiąca jest to naprawdę duży wyczyn. Ważne, żebyś ten spadek ciężaru ciała utrzymała i żeby nie doszło do efektu jojo. Proponuję dalej ćwiczyć i zastosować dietę z ograniczeniem kalorii, tzn. jeść 4-5 razy dziennie (to jest bardzo ważne!!!), ale małe objętościowo posiłki. Wykluczyć cukier, słodycze wszystkie, tłuszcz i produkty z tłuszczem, a skoncentrować się na warzywach, chudym nabiale, pełnoziarnistym pieczywie i chudym mięsie (wołowina bez kości, kurczak lub indyk bez skóry, zupy gotowane na warzywach i nie zaprawiane, do picia woda mineralna, rozcieńczone soki warzywne, niesłodzona herbata.
     Jeśli jesteś pełnoletnia i nie masz chorób serca, nadciśnienia i skłonności do depresji, oraz nie jesteś w okresie ciąży i karmienia możesz zastosować wspomagania odchudzania preparatem Therm line II.ale pamiętaj, efekt jojo pojawia się wówczas, gdy po okresie diety niżej kalorycznej i stosowania suplementów wspomagających odchudzanie wraca się do diety wcześniejszej, bardziej kalorycznej. Wówczas nadmiar tych kalorii magazynowany jest w postaci tkanki tłuszczowej, widoczny jako przybywanie na wadze, ponieważ przemiana materii pozostaje nadal na obniżonym poziomie jak w czasie diety niskokalorycznej. Dlatego to czy efekt jojo wystąpi czy nie wystąpi, nie zależy od preparatu tylko od Ciebie - Czy będziesz konsekwentnie po odchudzaniu utrzymywać dietę.
     
     Czy w celu intensyfikacji "zrzucania wagi " można jednocześnie stosować OLIMP THERM LINE II oraz sibutraminę 10mg - preparat przepisany przez lekarza ? 30.03.2007 r.
     
     W czasie stosowania kuracji Sibutraminą przeciwwskazane jest zażywanie innych preparatów zmniejszających ciężar ciała.
     
     Jaka jest mniej więcej skuteczność preparatu therm line? Czy należy stosować do niego jakąś dietę i czy wykryta anemia przeszkadza w spożywaniu olimp Therm line II? 26.03.2007 r.
     
     Olimp Therm Line II jest preparatem silie działającym, wzmagającym wewnątrzustrojowe spalanie tluszczu, do którte niezbędny jest tlen przenoszony przez krwinki czerwone. Dlatego, jeśli masz anemię należy najpierw ją wyleczyć, a następnie stosować preparat termogeniczny. Teraz możesz bezpiecznie używać Bio-cla z zieloną herbata.
      Czas stosowania Therm line II to 8 tygodni. Potem należy zrobić 4 tygodniową przerwę i znów można powtórzyć kurację.
     Badania prowadzone przez Firmę Olimp nad działaniem Therm Line obejmowały właśnie okres od 4 do 8 tygodni. W tym czasie obserwowany spadek ciężaru ciała u poszczególnych osób wynosił od 4 do nawet 11 kg, w zależności czy stosowanie Therm Line było wzmocnione dietą redukującą ilość kalorii i regularną aktywnością fizyczną. Dlatego namawiam do jednoczesnego stosowania diety z ograniczeniem kalorii.
     Czy kobiety karmiące piersią mogą używać Olimp therm line II? 20.03.2007 r.
     
     Nie, laktacja jest przeciwwskazaniem do Olimp therm line II.
     
      Czy Therm Line II zawierający kofeinę może w przyszłości wywołać jakieś choroby serca? 20.03.2007 r.
     
     Nie, Therm line II zażywa się okresowo 4-8 tygodni.
     
     Czy preparat Olimp Therm line II mogą stosowac 15-latki, które co dzień uprawiają sport? 20.03.2007 r.
     
     Nie, to jest preparat dla osób dorosłych.
     
     Czy biorąc Therm Line II mogę chodzić na basen i w domu sobie ćwiczyć? 20.03.2007 r.
     
     Tak, jak najbardziej można kojarzyć zażywanie OIimp Therm line II z aktywnością fizyczną. Aktywność fizyczna nasila spalanie tłuszczu.
     Czy Olimp Therm Line II jest preparatem również dla mężczyzn i czy stosując go można normalnie się odżywiać, czy wymagana jest jakaś konkretna dieta? 07.03.2007 r.
     Tak, można polecać Therm line II mężczyznom, zwłaszcza tym, którzy nie ćwiczą regularnie.
     Oczywiście pożądana jest dieta z ograniczeniem kalaorii, wtedy efekt działania jest większy.
     
     Czy zażywanie Olimp Therm Line II trzeba skonsultować z lekarzem lub dietetykiem i czy dzieci w wieku 13/14 lat mogły by zażywać te tabletki? 07.03.2007 r.
     
     Preparat olimp therrm line II przeznaczony jest dla osób dorosłych czyli pełnoletnich.
     Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia, chorób serca, nadciśnienia i skłonności do depresji. Dlatego cierpiąc na jakieś przewlekłe chorby warto skonsultować zamiar zażywania Olimp Therm Line II z lekarzem.
     
     Czy po skończeniu kuracji tabletkami Therm line II następuje efekt jo-jo? Jeśli nie, to dlaczego? 26.02.2007 r.
     
     Efekt jojo pojawia się wówczas, gdy po okresie diety niżej kalorycznej i stosowania suplementów wspomagających odchudzanie wraca się do diety wcześniejszej, bardziej kalorycznej. Wówczas nadmiar tych kalorii magazynowany jest w postaci tkanki tłuszczowej, widoczny jako przybywanie na wadze, ponieważ przemiana materii pozostaje nadal na obniżonym poziomie jak w czasie diety niskokalorycznej. Dlatego to czy efekt jojo wystąpi czy nie wystąpi, nie zależy od preparatu tylko od Ciebie - Czy będziesz konsekwentnie po odchudzaniu utrzymywać dietę.
     
     Czy therm line II mogą stosować osoby z wysokim ciśnieniem? A co się dzieje, gdy po jakimś czasie przestaniemy brać te tabletki? Nie myślę brać ich do końca życia? Myślę, że waga znów powróci. 22.02.2007 r.
     
     Preparat Olimp Therm Line II polecany osobom dorosłym, otyłym i aktywnym fizycznie, jako środek ułatwiający odchudzanie. Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia, chorób serca, nadciśnienia i skłonności do depresji. Zawiera bowiem substancje stymulujące układ nerwowy współczulny (kofeina, guarana, tyrozyna) i wzmagające wewnętrzną termogenezę czyli wytwarzanie ciepła z kwasów tłuszczowych. Ciepło to następnie jest rozpraszane w otoczeniu. Wynikiem działania kofeiny na organizm może być początkowo: kołatanie serca, trudności w zasypianiu, uczucie pobudzenia.
     Dlatego osobie z wysokim ciśnieniem nie polecam tego preparatu. Może natomiast taka osoba zastosować inne łagodniejsze wspomaganie odchudzania np. Olim Chrom GTF, kwas hydroksycytrynowy, CLA, l-karnitynę.
     Odpowiadając na pytanie o efekt jojo, pojawia się on wówczas, gdy po okresie diety niżej kalorycznej wraca się do diety wcześniejszej, bardziej kalorycznej. Wówczas nadmiar tych kalorii magazynowany jest w postaci tkanki tłuszczowej, widoczny jako przybywanie na wadze, ponieważ w trakcie odchudzania organizm spowalnia przemianę materii i dlatego przemiana materii pozostaje nadal na obniżonym poziomie jak w czasie diety niskokalorycznej, choć nastapił powrót do wcześniejszych nawyków żywieniowych. Dlatego to czy efekt jojo wystąpi czy nie wystąpi, nie zależy od preparatu tylko od Ciebie. Czy będziesz konsekwentnie po odchudzaniu utrzymywać dietę niżej kaloryczną z ograniczeniem zdecydowanym tłuszczu i słodyczy.
     
      Czy można zażywać doustne środki antykoncepcyjne podczas stosowania kuracji Therm line II? 11.02.2007 r.
     
     Producent nie podaje, żeby doustne środki antykoncepcyjne były przeciwwskazane podczas zażywania Olimp Therm Line II. Therm line II nie osłabia doustnej antykoncepcji hormonalnej. Natomoast doustne środki antykoncepcyjne zwalniają metabolizm kofeiny (jednego ze składników Olimp Therm line II), przez co jej działanie ulega nasileniu.
     
     Jak długo można stosować Olimp Therm Line II i czy jest na pewno skuteczny(skutki uboczne)? 24.01.2007
     Preparat Olimp Therm Line II polecany osobom dorosłym, otyłym i aktywnym fizycznie, jako środek ułatwiający odchudzanie. Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia, chorób serca, nadciśnienia i skłonności do depresji.
     Zawiera substancje stymulujące układ nerwowy współczulny (kofeina, guarana, tyrozyna) i wzmagające wewnętrzną termogenezę czyli wytwarzanie ciepła z kwasów tłuszczowych. Ciepło to następnie jest rozpraszane w otoczeniu.
     Wynikiem działania kofeiny na organizm może być początkowo: kołatanie serca, trudności w zasypianiu, uczucie pobudzenia. Po kilku-kilkunastu dniach ustrój przyzwyczaja się do dawek kofeiny i objawy te ustępują.
     Czas stsowania Therm line II to 8 tygodni. Potem należy zrobić 4 tygodniową przerwę i znów można powtórzyć kurację.
     Badania prowadzone przez Firmę Olimp nad działaniem Therm Line obejmowały właśnie okres od 4 do 8 tygodni. W tym czasie obserwowany spadek ciężaru ciała u poszczególnych osób wynosił od 4 do nawet 11 kg, w zależności czy stosowanie Therm Line było wzmocnione dietą redukującą ilość kalorii i regularną aktywnością fizyczną.
     
     Stosuję dietę kopenhaską. Jaki wspomagacz odchudzania mogę zastosować, czy może to być Olimp chitosan? 17.12.2006 r.
      Jeśli stosuje się dietę opartą na warzywach i mięsie gotowanym (ak w diecie kopenhaskiej), to zażywanie Olimp chitosan mija się z celem, bo w pokarmach tych tłuszczu jest niewiele. Dietę tę można ją określić jako niskotłuszczową i ubogowęglowodanową.
      Myśląc o wspomaganiu odchudzania na tej diecie, proponuję inny preparat tzw. spalacz tłuszczu działający w komórkach organizmu i spalający tłuszcz z tkanki tłuszczowej.
     Proponuję Olimp Therm line II, który zawiera ubstancje stymulujące układ nerwowy współczulny (kofeina, guarana, tyrozyna) i wzmagające wewnętrzną termogenezę czyli wytwarzanie ciepła z kwasów tłuszczowych. Ciepło to następnie jest rozprzaszane w otoczeniu.
     Wynikiem działania kofeiny na organizm może być początkowo: kołatanie serca, trudności w zasypianiu, uczucie pobudzenia. Po kilku-kilkunastu dniach ustrój przyzwyczaja się do dawek kofeiny i objawy te ustępują. Jako objaw uboczny po tyrozynie może pojawić się uczucie gorąca lub pocenie.
      Dieta przy Olimp Therm line II powinna być z wykluczeniem cukru prostego, słodyczy i tłuszczu. Posiłków powinno być optymalnie 5 dziennie, ale niewielkich objętościowo.
      Korzystnie działa połączenia Therm line II z l-karnityną, ale wówczas konieczny jest regularny trening fizyczny aerobowy czyli tlenowy (jazda na rowerze, biegania, marszobiergi, bieżnia ruchoma).
     
     Jaką dietę stosować podczas kuracji olimp Therm Line II? 22.07.2006 r.
     
     Dieta powinna być z wykluczeniem cukru prostego, słodyczy i tłuszczu. Posiłków powinno być optymalnie 5 dziennie, ale niewielkich objętościowo.
     Korzystnie działa połączenia Therm line II z l-karnityną, ale wówczas konieczny jest regularny trening fizyczny aerobowy czyli tlenowy (jazxda na rowerze, biegania, marszobiergi, bieżnia ruchoma.
     
     Jakie skutki uboczne mogą wystąpić po Olimp Therm Line II? 22.07.2006 r.
     
     Przeciwwskazaniami do suplementu OLIMP THERM LINE II są:
     nadciśnienie, choroby serca i układu krążenia. OLIMP THERM LINE zawiera
     substancje stymulujące układ nerwowy współczulny (kofeina, guarana,
     tyrozyna), które przy współistnieniu zaburzeń w układzie sercowo-naczyniowym
     mogą okazać się niekorzystne. Jeżeli takich przeciwskazań nie ma, suplemnent
     może być z powodzeniem stosowany. Objawy uboczbe po Therm Line II mogą się zdarzyć, ale rzadko i może to być: kołatanie serca, wzrost ciśnienia tętniczego krwi, trudności w zasypianiu, uczucie pobudzenia (są one wynikiem działania kofeiny na organizm). Po kilku-kilkunastu dniach ustrój przyzwyczaja się do dawek kofeiny i objawy te ustępują. Jako objaw uboczny po tyrozynie może pojawić się uczucie gorąca lub pocenie.
     
     Czy można Therm Line II łączyć z plastrami Vita Slim? Co jest skuteczniejsze?
     
     Olimp Therm line II jest silnym preparatem termogennym czyli intensyfikującym spalanie tłuszczu z rozproszeniem energii cieplnej, a jednocześnie jednocześnie stymulującym syntezę białek. Ponieważ działa bardzo silnie, przeciwwskazany jest nie tylko w okresie ciąży i karmienia piersią, ale i u osób z nadciśnieniem tętniczym oraz innymi chorobami serca i układu krążenia. Polecam skojarzenie go z l-karnityną, która występuje naturalnie we wszystkich komórkach mięśniowych człowieka, a jej zadaniem jest ułatwienie transportu kwasów tłuszczowych do wnętrza komórek, gdzie są spalane. L-karnityna usprawnia więc przemianę energetyczną organizmu. Jest skuteczna wówczas, gdy mięśnie pracują.
     U osób aktywnych fizycznie działanie l-karnityny i Olimp Therm line II można zwiększyć, przy jednoczesnym stosowaniu z HMB. Biologiczne działanie HMB polega na zwiększaniu przyrostu tkanki mięśniowej poprzez ochronę białek mięśniowych przed rozpadem przy jednoczesnej aktywacji spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki temu można osiągnąć odtłuszczenie ciała przy jednoczesnym zachowaniu tkanki mięśniowej, co warunkuje otrzymanie jędrnej sylwetki. Zestawienie takie wskazane jest dla osóbktywnychizycznie i dążących do uzyskania wyrzeźbionej figury, gdyż daje bardzo stabilną masę mięśniową i dobry przyrost siły.
     Dla osób osób mało aktywnych fizycznie poleca się właśnie połączenie Olim Therm line II z l-karnityną.
     Natomiast połączenie Olimp Therm line II z plastrami Vita-slim nie da większego działania termogenicznego, natomiast może dojść do przedawkowania niektórych składników, zwłaszcza kofeiny.
     
     
     Zakupiłam Therm line II, ale niestety na mnie nie podziałał skutecznie, a poza tym czułam się po nim źle. Mam problem z nadwagą od momentu rzucenia palenia tj. od ok. 5 miesięcy. Czy można zażywać inny środek? 13.07.2006 r.
     
     Olimp Therm line II jest preparatem termogenicznym czyli zwiększającym produkcję i utratę ciepła z organizmu, pochodzącą ze spalania kwsów tłuszczowych w tklanki tluszczowej. Jest to preparat dość silnie działający dlatego u osób bardziej wrażliwych na jego składniki może wystąpić pogorszenie samopoczucia, a nawet kołatania serca czy bóle głowy.
     Biorąc to pod uwagę chciałabym zaproponować Pani inny preparat pozbawionby działania termogenicznego, ale również oddziaływujący na zwiększone spalanie tłuszczu z ochroną tkanki mięśniowrj jakim jest Olimp CLA połączony z Olim Green Tea.
     Warunkiem koniecznym do uzyskania efektu odchudzającego w trakcie kuracji CLA jest racjonalna dieta z ograniczeniem ilości tłuszczu i kalorii, a wówczas pierwszych zmiany w wyglądzie można oczekiwać po ok. 14 dniach. Optymalnie jest , jeśli dodatkowo kurację wspomożemy treningiem fizycznym ułatwiającym spalanie tłuszczu. Wówczas efekt wyszczuplenia pojawi się szybciej i będzie bardziej spektakularny. Według danych producenta u kobiet stosujących CLA przez 8 miesięcy, doszło do średniego obniżenia ciężaru ciała o 9,2 kg. dlatego proszę pamiętać, że CLA należy zażywać co najmniej kilka miesięcy. Olimp Green Tea zwiera ekstrakt z zielonej herbaty bogaty w polifenole działające na proces redukcji tkanki tłuszczowej wielokierunkowo. Jednocześnie pobudzają proces rozpadu tłuszczu, ułatwiają doszczętne jego spalanie, a z drugiej strony zapobiegają ponownemu powiększaniu się komórek tłuszczowych oraz przyspieszają proces ich niszczenia.
     
     Dawkowanie preparatów:
     Olimp CLA Tonalin- najlepiej przyjmować w ilości 2 kapsułek 3 razy dziennie po głównych posiłkach.
     Olimp Green Tea – Przy odchudzaniu 1 kapsułka 2 razy dziennie na 30 min. przed posiłkami (śniadanie i obiad)
     
     Czy można zażywać Therm Line II wraz z l-karnityną i chromem podczas bardzo wzmożonego wysiłku np. w czasie zgrupowanie sekcji judo? Czy nie będzie to miało jakiś skutków ubocznych? 04.07.2006 r.
     
     Przede wszystkim powinien Pan określić czy na tym zgrupowaniu będzie Pan
     budować wytrzymałość i siłę mięśniową czy redukować tkankę tłuszczową.
     Sądząc z zestawu wybranych suplementów chodzi Panu o redukowanie tkanki tłuszczowej.
      Można oczywiście zastosować zestawienie suplementów, o które Pan
     zapytuje tj. Therm Line II wraz z l-karnityną i chromem. Jest to dobry
     zestaw dla osób ćwiczących (raczej rekreacyjnie niż wyczynowo), dla których priorytetem jest wzrost wydolności, redukcja tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie tkanki mięśniowej oraz dla takich, które nie ćwiczą, a chcą
     pozbyć się tkanki tluszczowej.
     Termogenikidziałają bardzo silnie i dlatego przeciwwskazane są w okresie ciąży i karmienia piersią oraz u osób z nadciśnieniem tętniczym, innymi chorobami serca i układu krążenia oraz z depresją.
     Dla sportowców z dyscyplin sylwetkowych i z limitami wagowymi warto
     natomiast polecać inny, silniejszy termogenik jakim jest Olimp Thermo speed extreme, ktory wspomaga pracę nad osiągnięciem najwyższej formy startowej. Wyraźnie ułatwia redukcję tłuszczu zapasowego i jednocześnie rozwój suchej masy mięśniowej, czyli kształtowanie perfekcyjnej definicji ciała i ekstremalnych zdolności wysiłkowych.
     Olimp Thermo speed extrem jest bardzo silnym preparatem termogennym
     czyli intensyfikującym spalanie tłuszczu z rozproszeniem energii cieplnej, a
     jednocześnie jednocześnie stymulującym syntezę białek. Z uwagi na tak silne
     działanie Olimp Thermo speed extreme, można go kojarzyć z innymi
     suplementami, ale powinny to być suplementy antykataboliczne lub anaboliczne czyli pobudzające syntezę białka. Warto tutaj rozważyć połączenie Olimp Thermo speed extreme z antykatabolikiem Olimp HMB, którego działanie polega na zwiększaniu przyrostu tkanki mięśniowej poprzez ochronę białek mięśniowych przed rozpadem przy jednoczesnej aktywacji spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki temu można osiągnąć odtłuszczenie ciała przy jednoczesnym zachowaniu tkanki mięśniowej, co warunkuje otrzymanie jędrnej sylwetki. Zestawienie takie daje bardzo stabilną masę mięśniową i dobry przyrost siły. Do zestawu tego warto dołaczyć też l-karnitynę i chrom lub l-karnitynę 500 forte plus.
     
     Jak należy dawkować suplement Therm Line II?
     
     Suplement Therm Line II najlepiej jest przyjmować dwa razy dziennie:
     I dawka w ilości 2 kapsułek na 30 minut przed śniadaniem i
     II dawka w ilości też 2 kapsułek na 45 minut przed planowanym treningiem lub posiłkiem popołudniowym.
     
     Jakie choroby są przeciwskazaniem do zażywania Olimp Therm Line II? I jakie są niepożądane skutki uboczne?
     
     Suplementów o działaniu termogenicznym takich jak np. Therm Line II nie
     zaleca się przy obecności takich chorób, jak: choroby układu krążenia,
     nadciśnienie tętnicze, choroby układu neurologicznego, stany depresyjne,
     nadczynność tarczycy oraz w przypadku ciąży i karmienia piersią.
     OLIMP THERM LINE zawiera substancje stymulujące układ nerwowy współczulny (kofeina, guarana, tyrozyna), które przy współistnieniu zaburzeń w układzie ercowo-naczyniowym mogą okazać się niekorzystne. Olim Therm Line II należy tez ostrożnie łączyć ze złożonymi lekami przeciwprzeziębieniowymi, przeciwgrypowymi i przeciwbólowymi, które mogą zawierać kofeinę, fenylefrynę lub inne składniki działające na układ krążenia.
     Nie są natomiast znane interakcje pomiędzy wymienionymi suplementami diety o lekami antykoncepcyjnymi, o co również często internautki mnie pytają.
     
     Czy Therm Line II wpływa na działanie tabletek antykoncepcyjnych?
     
     Producent w informacji o preparacie Olimp Therm Line II nie podaje
     informacji o tym, żeby doustne środki antykoncepcyjne były przeciwwskazane
     podczas zażywania Olimp Therm Line II.
     
     Czy Olimp Therm Line II może brać osoba w wieku 16 lat, która ma sporą nadwagę. Czy to będzie bezpieczne dla zdrowia? Czy może zamiast tego zastosować inne spalacze tłuszczu?
     
     Preparat Olimp Therm Line II polecany osobom dorosłym, otyłym i aktywnym fizycznie, jako środek ułatwiający odchudzanie. Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia, chorób serca, nadciśnienia i skłonności do depresji. Tak więc , nie jest wskazany dla osoby w wieku 16 lat.
     W zamian można polecić inne preparaty np. Bio-CLA z zieloną herbatą, który zgodnie z zaleceniami producenta należy stosować w ilości od 2 do 6 kapsułek dziennie w trakcie posiłków. Warunkiem koniecznym do uzyskania efektu odchudzającego w trakcie kuracji BIO-CLA jest racjonalna dieta z ograniczeniem ilości tłuszczu i kalorii, a wówczas pierwsze zmiany w wyglądzie figury widać po ok. 14 dniach. Optymalnie jest , jeśli dodatkowo kurację wspomożemy treningiem fizycznym ułatwiającym spalanie tłuszczu. Wówczas efekt wyszczuplenia pojawi się szybciej i będzie bardziej spektakularny. Według danych producenta u kobiet stosujących BIO-Cla z zieloną herbatą przez 8 miesięcy, doszło do średniego obniżenia ciężaru ciała o 9,2 kg.
     
     Czy stosując THERM LINE II czy należy stosować jakieś inne środki, aby uzyskać lepsze efekty?
     
     Tak. Oczywiście, że połączenie therm line II z innymi preparatami, a także wraz z regularnym trenigiem fizycznym może wzmocnić efekt spalania tłuszczu. Korzystne są następujące połączenia:
     
     Dla osób mało aktywnych:
     
     Olimp Therm Line II i Olimp Chitosan - skuteczność + + +
     Olimp Therm Line II z Olimp Chitosan i Olimp Green Tea - skuteczność + + + +
     Olimp Therm Line II z Olimp Chitosan i Olimp Whey Isolate- skuteczność + + + + +
     
     Dla osób mało aktywnych i z wolną przemianą materii:
     
     Olimp Therm Line II i Olimp Tonalin CLA
     
     Dla osób aktywnych fizycznie:
     Olimp Therm Line II i Olimp l-karnityna
     
     Dla osób aktywnych fizycznie i dążących do uzyskania smukłej, wyrzeźbionej sylwetki:
     Olimp Therm Line II z Olimp HMB i Olimp CLA
     
     Czy preparat Olimp Therm line II mogą stosowac osoby chore na cukrzycę?
     Generalnie suplement OLIMP THERM LINE II (suplement diety o działaniu odchudzającym) może być stosowany w cukrzycy, należy mieć jednak na uwadze pewne schorzenia które mogą współistnieć przy tej chorobie, jak np.:
     - nadciśnienie,
     - choroby serca i układu krążenia.
     OLIMP THERM LINE zawiera substancje stymulujące układ nerwowy współczulny (kofeina, guarana, tyrozyna), które przy współistnieniu zaburzeń w układzie sercowo-naczyniowymmogą okazać się niekorzystne. Jeżeli takich przeciwskazań nie ma, suplementmoże być z powodzeniem stosowany. Istnieje także bardziej łagodny środek OLIMP LADY THERM - który zawiera mniejszą ilość substancji stymulujących układ nerwowy, natomiast dodatkowo zawiera kwas hydroksycytrynowy oraz chrom - składniki wpływające korzystnie na metabolizm cukrów i osób z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej.
     
     Czy podczas stosowania preparatu Therm Line II są ograniczenia w braniu innych leków?
     Przeciwwskazania do Olimp therm line IIt o: ciąża, karmienie piersią, choroby serca, nadciśnienie i skłonność do depresji. Ponieważ Therm Line II działa silnie, proponuję najpierw zapoznać się z ww przeciwwskazaniami i dopiero po tym podjąć decyzję o zakupie. Olim Therm Line II należy ostrożnie łączyć ze złożonymi lekami przeciwprzeziębieniowymi, przeciwgrypowymi i przeciwbólowymi, które mogą zawierac kofeinę, fenylefrynę lub inne składniki działające na układ krążenia.
     
     Czy podczas zażywania Therm Line II występują jakieś skutki uboczne np. suchość w ustach lub kołatanie serca i czy wiek osoby biorącej ten suplement może być przeciwwskazaniem w jego stosowaniu?
     
     Olimp Therm Line II polecany osobom dorosłym, otyłym i aktywnym fizycznie, jako środek ułatwiający odchudzanie. Wiek jako taki nie stanowi przeciwwskazania do stosowania Olimp Therm Line II, a jedynie stan zdrowia. Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia, chorób serca, nadciśnienia i skłonności do depresji. W 2 kapsułkach znajduje się 70 mg kofeiny, dlatego środek ten jest przeciwwskazany również dla osób źle tolerujących kofeinę.
     Przed rozpoczęciem terapii odchudzającej zaleca się konsultację z lekarzem lub dietetykiem.
     Zalecana dzienna porcja : 2 kapsułki 2 razy dziennie - ok. 30 min. przed śniadaniem i obiadem.
     
     Jakie są przeciwwskazania do stosowania Olimp Therm Line II?
     
     Przeciwwskazania do Olimp therm line IIt o: ciąża, karmienie piersią, choroby serca, nadciśnienie i skłonność do depresji.
     
     Opinie internautów o preparacie Therm Line II
     
     lucky - "Przed paroma dniami zakupiłam u Państwa 2 opakowania preparatu Therm Line II. Jest on bardzo dobry, więc ponownie zamówilam u Państwa 2 opakowania."
     
     Czy można stosować Therm Line II z Bio-CLA z zieloną herbatą?
     
     Jeśli chce Pani zażywać jednocześnie dwa preparaty i ma nadmierny apetyt na słodycze, to proponowałabym połaczenie Therm Line II i Bio-chromu, który hamuje apetyt na słodycze. Natomiast nie ma potrzeby łączyć Therm line II z Bio-CLA z zieloną herbatą, ponieważ w Therm Line II znajduje się ekstrakt zielonej herbaty, a sam ten preparat ma zdecydowanie silniejsze działanie niż preparat Bio-CLA z zieloną herbatą.
     
     Przez jaki okres czasu można i trzeba stosować preparat Therm Line?
     
     Badania prowadzone przez Firmę Olimp nad działaniem Therm Line obejmowały okres od 4 do 8 tygodni. W tym czasie obserwowany spadek ciężaru ciała u poszczególnych osób wynosił od 4 do nawet 11 kg, w zależności czy stosowanie Therm Line było wzmocnione dietą redukującą ilość kalorii i regularną aktywnością fizyczną.
     
     Używam plastrów wyszczuplających Trim24seven i biorę jednocześnie chrom. Czy będę mogła jednocześnie zażywać Olimp Therm line II, czy też powinnam odrzucić chrom lub plastry?

Wszelki przesyt jest szkodliwy, również i ten dotyczący farmokoterapii oraz odchudzania. Dlatego proponuję zdecydować się na łączenie chromu z plastrami trim24seven lub chromu z Olimp therm line II.
Skład plastrów i Olimp therm line II częściowo się pokrywa, co może skutkować przedawkowaniem niektórych, wspólnych składników obu preparatów. Proponuję zastosować kurację plastrami do końca, a potem zacząć drugą kurację OLimp therm line II. Tak będzie bezpieczniej dla Twojego zdrowia. Patrz też: pytanie poniżej.
     
     Czy wraz z plastrami Vita-slim można stosować kapsułki Olimp Therm Line II? Czy nie zawierają podobnych składników, przez co mogą wywoływać jakieś skutki uboczne lub reagować ze sobą?
     
     zarówno w Olimp Thermo Line II, jak i w plastrach Vita-slim znajduje się kofeina i l-karnityna. Dlatego nie polecam łączenia obu tych preparatów razem, ponieważ spowoduje to zwiększenie dawki tych składników i może wywołać efekty uboczne - dotyczy to szczególnie kofeiny.
     
ZOBACZ! Ofertę naszego sklepu !


lek. med. Ewa Pakuła