O nas

Jesteśmy po to aby nieść pomoc

Nasza misja

Misją przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej Medycyna Grabieniec Sp. z o.o. w Łodzi jest służenie pacjentowi wszelką dostępną profesjonalną pomocą lekarską, której wymaga sytuacja zdrowotna pacjenta oraz zapewnienie poczucia bezpieczeństwa każdemu kto będzie leczony w tej placówce.

Jesteśmy po to aby nieść pomoc.  Wyczuleni na potrzeby pacjenta zatrudniamy kompetentny personel medyczny, stwarzamy przyjazną atmosferę oraz udzielamy rzetelnych informacji. Nowoczesne pomieszczenia i aparatura medyczna to nasze standardy.  Jesteśmy w każdej chwili do Państwa dyspozycji.

Gwarantujemy Państwu uczciwą i rzetelną obsługę. Od początku jesteście Państwo informowani o należnych Wam prawach, a usługi finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia są u nas rzeczywiście bezpłatne.

W przypadku usług, których nie obejmuje kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, jesteście Państwo informowani o ewentualnych odpłatnościach przed wykonaniem usługi, a oferowane przez nas ceny są konkurencyjne.

Nigdy nie zostawiamy pacjenta samemu sobie:  
  • skomplikowane procedury medyczne
  • niejasne druki do wypełniania
  • zawiłości systemu ochrony zdrowia
te problemy rozwiązujemy My ! Pacjent ma tylko wracać do zdrowia.

Ważne!

W naszych placówkach zapewniona jest dostępność dla osób ze szczególnymi potrzebami tzn.:
  • przychodnie są zlokalizowana na parterze budynku.
  • są podjazdy oraz dojścia o nachyleniu nie większym niż 5 %.
  • na terenie przychodni znajduje się zawsze jedno ogólnodostępne pomieszczenie sanitarne przystosowane dla osób ze szczególnymi potrzebami.
  • szerokości korytarzy pozwalają na swobodne manewrowanie wózkiem dziecięcym lub wózkiem inwalidzkim.
  • leżanki do zabiegów fizjoterapeutycznych mają regulowaną wysokość.

Dodatkowo placówce przy ul. Grabieniec 13, gdzie znajduje się przychodnia podstawowej opieki zdrowotnej, jest zainstalowany przewijak dla niemowląt umożliwiający wygodne przebranie dziecka. W gabinetach pediatrycznych są wysokie, bezpiecznie stoły do badania małych dzieci. Do dyspozycji pacjentów korzystających z naszej placówki przy ul. Grabieniec 13 przeznaczony jest duży i bezpłatny parking. Na parkingu są dwa miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych. Chodnik od miejsca parkingowego dla niepełnosprawnych do wejścia do poradni jest podgrzewany, dzięki czemu zimą jest pozbawiony pokrywy śniegowej, która może utrudniać dojście do poradni.

W placówce przy ul. Zachodniej 12a/12c, gdzie znajduje się poradnia nefrologiczna dla dzieci i poradnia okulistyczna dla dzieci, jest zainstalowany wysoki, bezpieczny stół do badania małych dzieci.